EYC – zadnji dan

T.S., 20.07.2013
Razno
Posamezno in dvojice
Mladinci posamezno
Čas Stopnja Rezultat
 21.7. 12:00 1/2 finale Enzo Angles Joao Geraldo 4:2 (6, 9, -4, -12, 9, 6)
 21.7. 12:00 1/2 finale Tomislav Pucar Alexandre Cassin 4:1 (7, 10, 6, -7, 8)
 21.7. 15:15 finale Enzo Angles Tomislav Pucar 4:0 (6, 4, 8, 5)
Mladinke posamezno
Čas Stopnja Rezultat
 21.7. 12:00 1/2 finale Bernadette Szocs Nina Mittelham 0:4 (-9, -7, -9, -13)
 21.7. 12:00 1/2 finale Irina Ciobanu Lea Rakovac 1:4 (-5, 6, -6, -8, -7)
 21.7. 15:15 finale Nina Mittelham Lea Rakovac 4:1 (-8, 7, 8, 4, 8)
Kadeti posamezno
Čas Stopnja Rezultat
 21.7. 11:20 1/2 finale Tomas Polansky Aliaksandr Khanin 4:3 (8, 5, -5, 9, -9, -1, 4)
 21.7. 11:20 1/2 finale Andreas Levenko Maxim Chaplygin 0:4 (-8, -7, -3, -1)
 21.7. 14:30 finale Tomas Polansky Maxim Chaplygin 4:0 (9, 7, 5, 8)
Kadetinje posamezno
Čas Stopnja Rezultat
 21.7. 11:20 1/2 finale Marie Migot Andreea Clapa 4:2 (3, -8, 5, 7, -9, 8)
 21.7. 11:20 1/2 finale Tin Tin Ho Adina Diaconu 3:4 (-9, 7, -4, -8, 6, 4, -5)
 21.7. 14:30 finale Marie Migot Adina Diaconu 2:4 (7, -10, -8, 11, -1, -7)
Mladinci dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 21.7. 10:40 1/2 finale Hageraats/Khatchanov Zatowka/Dyjas 3:1 (9, 7, -6, 8)
 21.7. 10:40 1/2 finale Lakatos/Szudi Robinot/Giraldo 3:1 (-7, 10, 4, 8)
 21.7. 13:45 finale  Hageraats/Khatchanov Lakatos/Szudi 1:3 (8, -9, -7, -8)
Mladinke dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 21.7. 10:40 1/2 finale Carey/Vermaas Balint/Trosman 2:3 (9, -11, -9, 11, -6)
 21.7. 10:40 1/2 finale Ciobanu/Szocs Mittelham/Kraft 0:3 (-7, -6, -8)
 21.7. 13:45 finale  Balint/Trosman Mittelham/Kraft 0:3 (-9, -5, -2)
Kadeti dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 21.7. 10:00 1/2 finale Seyfried/Rigault Jorgić/Hohmeier 1:3 (-8, -9, 8, -9)
 21.7. 10:00 1/2 finale Khanin/Polansky Grbić/Marinković 3:2 (6, 8, -10, -8, 7)
 21.7. 13:00 finale Jorgić/Hohmeier Khanin/Polansky 2:3 (5, -7, 6, -9, -8)
Kadetinje dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 21.7. 10:00 1/2 finale Malanina/Ho Dragoman/Plaesau 3:1 (-9, 4, 7, 5)
 21.7. 10:00 1/2 finale Chernoray/Bagapova Diaconu/Clapa 2:3 (8, -9, 9, -7, -5)
 21.7. 13:00 finale  Malanina/Ho Diaconu/Clapa 0:3 (-8, -7, -3)