SNTL

admin, 20.09.2012
SNTL
Slovenska namiznoteniška liga 2012/2013
SNTL na NTZS
Moški, končna lestvica
mestoprejklubšt.rezultattekmetočke
1.1.NTK Kema I Puconci1818090:1436
2.2.ŽNTK Zavarovalnica Maribor Maribor1816285:3832
3.3.NTK Krka I Novo mesto1811771:5822
4.4.NTK Ilirija Ljubljana189963:6118
5.5.NTK Tempo Velenje1881057:6316
6.6.NTK Iskra Letrika Vrtojba1871153:7614
7.8.NTK Kema II1861252:7612
8.10.NTS Mengeš Mengeš1851338:7610
9.7.NTK Ptuj Ptuj1851358:7510
10.9.NTK Sobota I Murska Sobota1851349:7910
Rezultati po krogih
1. KROG, 22. SEPTEMBER 2012
Iskra Letrika:Tempo5:4
Krka I:Ilirija5:4
Zavarovalnica Maribor:Mengeš5:1
Kema II:Kema I0:5
Ptuj:Sobota I4:5
2. KROG, 29. SEPTEMBER 2012
Tempo:Sobota I5:1
Kema I:Ptuj5:1
Mengeš:Kema II1:5
Ilirija:Zavarovalnica Maribor4:5
Iskra Letrika:Krka I2:5
3. KROG, 06. OKTOBER 2012
Krka I:Tempo5:1
Zavarovalnica Maribor:Letrika5:1
Kema II:Ilirija4:5
Ptuj:Mengeš5:1
Sobota I:Kema I0:5
4. KROG, 17. NOVEMBER 2012
Tempo:Kema I0:
Mengeš:Sobota I5:
Ilirija:Ptuj5:
Letrika:Kema II5:
Krka I:Zavarovalnica Maribor2:
5. KROG, 24. NOVEMBER 2012
Zavarovalnica Maribor:Tempo5:
Kema II:Krka I5:
Ptuj:Letrika2:5
Sobota I:Ilirija3
Kema I:Mengeš5:
6. KROG, 01. DECEMBER 2012
Tempo:Mengeš 5:
Ilirija:Kema I 2:
Letrika:Sobota I 5:
Krka I:Ptuj 5:
Zavarovalnica Maribor:Kema II 5:
7. KROG, 08. DECEMBER 2012
Kema II:Tempo 5:
Ptuj:Zavarovalnica Maribor 1:
Sobota I:Krka I 1:
Kema I:Letrika 5:0
Mengeš:Ilirija 0:
8. KROG, 15. DECEMBER 2012
Tempo:Ilirija5:3
Letrika:Mengeš3:5
Krka I:Kema I0:5
Zavarovalnica Maribor:Sobota I5:1
Kema II:Ptuj1:5
9. KROG, 22. DECEMBER 2012
Ptuj:Tempo 5:
Sobota:Kema II 5:
Kema I:Zavarovalnica Maribor 5:
Mengeš:Krka I 2:
Ilirija:Letrika 5:
10. KROG, 05. JANUAR 2013
Tempo:Letrika:
Ilirija:Krka I:
Mengeš:Zavarovalnica Maribor:
Kema I:Kema II:
Sobota I:Ptuj:
11. KROG, 12. JANUAR 2013
Sobota I:Tempo:
Ptuj:Kema I:
Kema II:Mengeš:
Zavarovalnica Maribor:Ilirija:
Krka I:Letrika:
12. KROG, 26. JANUAR 2013
Tempo:Krka I:
Letrika:Zavarovalnica Maribor:
Ilirija:Kema II:
Mengeš:Ptuj:
Kema I:Sobota I:
13. KROG, 16. FEBRUAR 2013
Kema I:Tempo:
Sobota I:Mengeš:
Ptuj:Ilirija:
Kema II:Letrika:
Zavarovalnica Maribor:Krka I:
14. KROG, 09. MAREC 2013
Tempo:Zavarovalnica Maribor: 5
Krka I:Kema II: 5
Letrika:Ptuj: 3
Ilirija:Sobota I: 0
Mengeš:Kema I: 5
15. KROG, 16. MAREC 2013
Mengeš:Tempo: 5
Kema I:Ilirija: 0
Sobota I:Letrika: 0
Ptuj:Krka I: 5
Kema II:Zavarovalnica Maribor: 5
16. KROG, 23. MAREC 2013
Tempo:Kema II:
Zavarovalnica Maribor:Ptuj:
Krka I:Sobota I:
Letrika:Kema I:
Ilirija:Mengeš:
17. KROG, 03. APRIL 2013
Ilirija:Tempo 1: 5
Mengeš:Letrika 3: 5
Kema I:Krka I 5: 2
Sobota I:Zavarovalnica Maribor 3: 5
Ptuj:Kema II 4: 5
18. KROG, 06. APRII. 2013
Tempo:Ptuj 5: 4
Kema II:Sobota I 5: 3
Zavarovalnica Maribor:Kema I 3: 5
Krka I:Mengeš 5: 1
Letrika:Ilirija 3: 5
Moški, končna lestvica
mestoprejklubšt.rezultattekmetočke
1.1.NTK Olimpija Ljubljana1818090:2736
2.2.NTK Muta Muta1813576:5426
3.3.NTK Arrigoni Izola1813578:4326
4.4.NTK Melamin Kočevje1811769:5422
5.6.PPK Rakek Rakek1811769:5522
6.5.NTK Hrastnik Hrastnik189963:7018
7.7.NTK Krka II Novo mesto1861247:7312
8.8.NTK Sobota II Murska Sobota1841445:798
9.9.NTK Križe Križe1831535:836
10.10.NTK Preserje Preserje1821653:874
Rezultati po krogih
1. KROG, 22. SEPTEMBER 2012
Hrastnik:Krka II5:4
Preserje:Arrigoni0:5
Križe:Rakek0:5
Olimpja:Muta5:0
Melamin:Sobota II4:3
 
Preserje:Rakek0:5
Križe:Arrigoni1:5
Olimpija:Sobota II5:1
Melamin:Muta4:5
2. KROG, 06. OKTOBER 2012
Muta:Sobota II 5:4
Arrigoni:Olimpija 2:5
Rakek:Melamin 1:5
Hrastnik:Preserje 5:3
Krka II:Križe 5:1
 
Arrigoni:Melamin 5:2
Rakek:Olimpija 4:5
Hrastnik:Križe 5:1
Krka II:Preserje 3:5
3. KROG, 17. NOVEMBER 2012
Preserje:Križe2:5
Olimpija:Hrastnik5:0
Melamin:Krka II5:1
Muta:Arrigoni5:3
Sobota II:Rakek2:5
 
Olimpija:Krka II5:0
Melamin:Hrastnik5:0
Muta:Rakek5:1
Sobota II:Arrigoni0:5
4. KROG, 01. DECEMBER 2012
Arrigoni:Rakek 5:3
Hrastnik:Muta5:4
Krka II:Sobota II5:0
Preserje:Olimpija4:5
Križe:Melamin0:5
 
Hrastnik:Sobota II5:1
Krka II:Muta2:5
Preserje:Melamin3:5
Križe:Olimpija1:5
5. KROG, 15. DECEMBER 2012
Olimpija:Melamin 5:
Muta:Preserje 5:
Sobota II:Križe 5:
Arrigoni:Hrastnik 3:
Rakek:Krka II 5:
 
Muta:Križe 5:
Sobota II:Preserje 5:
Arrigoni:Krka II 5:
Rakek:Hrastnik 2:
6. KROG, 05. JANUAR 2013
Krka II:Hrastnik5:2
Arrigoni:Preserje5:3
Rakek:Križe5:1
Muta:Olimpija1:5
Sobota II:Melamin2:5
 
Arrigoni:Križe5:1
Rakek:Preserje5:3
Muta:Melamin5:1
Sobota II:Olimpija1:5
7. KROG, 26. JANUAR 2013
Sobota II:Muta 5:
Olimpija:Arrigoni 5:
Melamin:Rakek 3:
Preserje:Hrastnik 4:
Križe:Krka II 2:
 
Olimpija:Rakek 5:
Melamin:Arrigoni 0:
Preserje:Krka II 4:
Križe:Hrastnik 5:
8. KROG, 16. FEBRUAR 2013
Križe:Preserje:
Hrastnik:Olimpija:
Krka II:Melamin:
Arrigoni:Muta:
Rakek:Sobota II:
 
Hrastnik:Melamin:
Krka II:Olimpija:
Arrigoni:Sobota II:
Rakek:Muta:
9. KROG, 16. MAREC 2012
Rakek:Arrigoni 2:
Muta:Hrastnik 5:
Sobota II:Krka II 4:
Olimpija:Preserje 5:
Melamin:Križe 5:
 
Muta:Krka II 5:
Sobota II:Hrastnik 3:
Olimpija:Križe 5:
Melamin:Preserje 5:
10. KROG, 06. APRIL 2013
Melamin:Olimpija 1:
Preserje:Muta 3:
Križe:Sobota II 5:
Hrastnik:Arrigoni 3:
Krka II:Rakek 3:
 
Preserje:Sobota II 2:5
Križe:Muta 0:
Hrastnik:Rakek 4:
Krka II:Arrigoni 1:
Moški, končna lestvica
mestoprejklubšt.rezultattekmetočke
1.1.NTK Šternmatik Cirkovce1413168:3426
2.2.NTD Kajuh Slovan Ljubljana1413167:1726
3.4.NTK Gorica Nova Gorica148652:4716
4.3.NTK Branik Markizet Maribor148656:4516
5.5.NTK Logatec Logatec147749:5114
6.6.NTK Vesna Ljubljana - Zalog1441036:588
7.7.NTK Royal Beach Škofja Loka1431134:596
8.8.NTK Žogica Gornja Radgona1401419:700
Rezultati po krogih
1. KROG, 22. SEPTEMBER 2012
Logatec:Gorica5:2
Kajuh Slovan:Royal Beach5:1
Branik:Vesna5:4
Šternmatik:Žogica5:1
2. KROG, 06. OKTOBER 2012
Logatec:Šternmatik 3:5
Gorica:Žogica 5:4
Branik:Kajuh Slovan 3:
Vesna:Royal Beach 5:1
 
Logatec:Žogica5:3
Gorica:Šternmatik2:5
Branik:Royal Beach5:1
Vesna:Kajuh Slovan2:5
3. KROG, 17. NOVEMBER 2012
Šternmatik:Kajuh Slovan3:5
Žogica:Royal Beach2:5
Logatec:Branik5:1
Gorica:Vesna5:0
 
Šternmatik:Royal Beach5:3
Žogica:Kajuh Slovan0:5
Logatec:Vesna5:2
Gorica:Branik5:0
4. KROG, 01. DECEMBER 2012
Branik:Šternmatik2:5
Vesna:Žogica5:1
Kajuh Slovan:Logatec5:1
Royal Beach:Gorica0:5
 
Branik:Žogica5:1
Vesna:Šternmatik3:5
Kajuh Slovan:Gorica5:1
Royal Beach:Logatec0:5
5. KROG, 05. JANUAR 2013
Gorica:Logatec:
Royal Beach:Kajuh Slovan:
Vesna:Branik:
Žogica:Šternmatik:
6. KROG, 26. JANUAR 2013
Šternmatik:Logatec:
Žogica:Gorica:
Kajuh Slovan:Branik:
Royal Beach:Vesna:
 
Šternmatik:Gorica:
Žogica:Logatec:
Kajuh Slovan:Vesna:
Royal Beach:Branik:
7. KROG, 16. FEBRUAR 2013
Kajuh Slovan:Šternmatik:
Royal Beach:Žogica:
Branik:Logatec:1
Vesna:Gorica:
 
Kajuh Slovan:Žogica:
Royal Beach:Šternmatik:
Branik:Gorica:
Vesna:Logatec:
8. KROG, 16. MAREC 2013
Šternmatik:Branik: 3
Žogica:Vesna: 5
Logatec:Kajuh Slovan: 5
Gorica:Royal Beach: 4
 
Šternmatik:Vesna: 1
Žogica:Branik: 5
Logatec:Royal Beach: 5
Gorica:Kajuh Slovan: 5
Ženske, končna lestvica
mestoprejklubšt.rezultattekmetočke
1.1.NTK Inter Diskont Ravne1616080:1432
2.2.NTK Logatec Logatec1613372:3926
3.3.NTK Letrika Vrtojba1612465:4324
4.4.NTK Muta Muta1610661:4620
5.5.NTK Arrigoni Izola168848:6216
6.6.NTK Kajuh Slovan Ljubljana1661055:6612
7.7.NTK Ilirija Ljubljana1641237:748
8.8.NTK Ljubljana Ljubljana1621445:744
9.9.NTK Vesna Ljubljana - Zalog1611526:782
          
Rezultati po krogih
1. KROG, 22. SEPTEMBER 2012
Vesna:Logatec0:5
Muta:Ljubljana5:3
Arrigoni:Iskra Letrika I1:5
Kajuh Slovan:Ilirija5:2
Inderdiskont:--:-
2. KROG, 29. SEPTEMBER 2012
Ilirija:--:-
Iskra Letrika I:Kajuh Slovan5:2
Ljubljana:Arrigoni3:5
Logatec:Muta5:2
Inderdiskont:Vesna5:0
3. KROG, 06. OKTOBER 2012
Vesna:--:-
Muta:Interdiskont0:5
Arrigoni:Logatec1:5
Kajuh Slovan:Ljubljana5:4
Ilirija:Letrika2:5
4. KROG, 17. NOVEMBER 2012
Letrika:--:-
Ljubljana:Ilirija5:2
Logatec:Kajuh Slovan5:2
Inderdiskont:Arrigoni5:0
Vesna:Muta1:5
5. KROG, 24. NOVEMBER 2012
Muta:--:-
Arrigoni:Vesna 5:
Kajuh Slovan:Inderdiskont 0:
Ilirija:Logatec 1:
Letrika:Ljubljana 5:
6. KROG, 01. DECEMBER 2012
Ljubljana:--:-
Logatec:Letrika:
Inderdiskont:Ilirija:
Vesna:Kajuh Slovan:
Muta:Arrigoni:
7. KROG, 08. DECEMBER 2012
Arrigoni:--:-
Kajuh Slovan:Muta5:3
Ilirija:Vesna5:4
Letrika:Inderdiskont1:5
Ljubljana:Logatec2:5
8. KROG, 15. DECEMBER 2012
Logatec:--:-
Inderdiskont:Ljubljana:
Vesna:Letrika:
Muta:Ilirija:
Arrigoni:Kajuh Slovan:
9. KROG, 22. DECEMBER 2012
Kajuh Slovan:--:-
Ilirija:Arrigoni2:5
Letrika:Muta5:4
Ljubljana:Vesna5:2
Logatec:Interdiskont2:5
10. KROG, 05. JANUAR 2013
Interdiskont:--:-
Logatec:Vesna:
Ljubljana:Muta:
Letrika:Arrigoni:
Ilirija:Kajuh Slovan:
11. KROG, 12. JANUAR 2013
Ilirija:--:-
Kajuh Slovan:Letrika:
Arrigoni:Ljubljana:
Muta:Logatec:
Vesna:Interdiskont:
12. KROG, 26. JANUAR 2013
Vesna:--:-
Interdiskont:Muta5:
Logatec:Arrigoni 5:
Ljubljana:Kajuh Slovan 2:
Letrika:Ilirija5:
13. KROG, 16. FEBRUAR 2013
Letrika:--:-
Ilirija:Ljubljana:
Kajuh Slovan:Logatec:
Arrigoni:Interdiskont:
Muta:Vesna:
14. KROG, 09. MAREC 2013
Muta:--:-
Vesna:Arrigoni:
Interdiskont:Kajuh Slovan:
Logatec:Ilirija:
Ljubljana:Letrika:
15. KROG, 16. MAREC 2013
Ljubljana:--:-
Letrika:Logatec:
Ilirija:Interdiskont:
Kajuh Slovan:Vesna:
Arrigoni:Muta:
16. KROG, 23. MAREC 2013
Arrigoni:--:-
Muta:Kajuh Slovan:
Vesna:Ilirija:
Interdiskont:Letrika:
Logatec:Ljubljana:
17. KROG, 03 APRIL 2013
Logatec:--:-
Ljubljana:Interdiskont:
Letrika:Vesna:
Ilirija:Muta:
Kajuh Slovan:Arrigoni:
18. KROG, 06. APRIL 2013
Kajuh Slovan:--:-
Arrigoni:Ilirija:
Muta:Letrika:
Vesna:Ljubljana:
Interdiskont:Logatec:
Ženske, končna lestvica
mestoprejklubšt.rezultattekmetočke
1.1.NTK Logatec II Logatec1210252:2220
2.2.NTK Križe Križe129352:2618
3.3.NTK Preserje Preserje125634:4210
4.4.NTK Ljutomer Ljutomer1201112:600
Rezultati po krogih
1. KROG, 22. SEPTEMBER 2012
Logatec II:Križe5:2
Preserje:Ljutomer5:3
 
Logatec II:Ljutomer5:0
Preserje:Križe5:2
2. KROG, 06. OKTOBER 2012
Preserje:Logatec II3:5
Križe:Ljutomer5:1
3. KROG, 17. NOVEMBER 2012
Križe:Preserje5:1
Ljutomer:Logatec II0:5
 
Križe:Logatec II5:2
Ljutomer:Preserje0:5
4. KROG, 15. DECEMBER 2012
Logatec II:Preserje5:1
Ljutomer:Križe1:5
5. KROG, 05. JANUAR 2013
Preserje:Križe1:5
Logatec II:Ljutomer5:0
 
Preserje:Ljutomer5:1
Logatec II:Križe5:3
6. KROG, 26. JANUAR 2013
Preserje:Logatec II:
Križe:Ljutomer:
7. KROG, 16. FEBRUAR 2013
Križe:Preserje: 1
Ljutomer:Logatec II: 5
 
Ljutomer:Preserje: 5 
Križe:Logatec II: 0
8. KROG, 16. MAREC 2013
Logatec II:Preserje:
Ljutomer:Križe: