namizni tenisNamizni tenisNAMIZNI TENISpingpong pinkponk ping pong pink ponk

EYC 2013 – posamezno

Posamezno in dvojice
Mladinci posamezno
Čas Stopnja Rezultat
 17.7. 15:50 predkrog Tom Šfiligoj Miikka O’Connor (FIN) 4:0 (12, 8, 8, 8)
 17.7. 15:50
predkrog Tilen Novak David Kostadinov (BOL) 4:1 (6, 7, 10, -10, 6)
 17.7. 16:30 predkrog Deni Kožul Oguzhan Oner (TUR) 4:2 (7, -5, 4, 7, -4, 11)
 18.7. 9:00 1. krog Patrik Sukič Ingemar Peter (SVK) 2:4 (4, -6, -2, -6, 8, -9)
 18.7. 9:00
1. krog Deni Kožul David Henkens (BEL) 3:4 (-9, -7, 9, 8, -6, 6, -6)
 18.7. 9:00 1. krog Tilen Novak Ignas Navickas (LIT) 2:4 (-9, -8, 8, -4, 8, -4)
 18.7. 9:40
1. krog Tom Šfiligoj Claus Nielsen (DAN) 1:4 (-5, -9, -9, 9, -8)
 18.7. 9:40 1. krog Ludvik Peršolja George F. Downing (ENG) 4:0 (8, 10, 4, 7)
 19.7. 15:00 2. krog Ludvik Peršolja Henrik Johansson (ŠVE) 0:0 ()
Mladinke posamezno
Čas Stopnja Rezultat
 17.7. 16:30
predkrog Urška Čokelj Valerie Tischler (AUT) 4:2 (7, -11, -9, 6, 8, 4)
 17.7. 16:30
predkrog Nika Veronik Hrefna Finnsdottir (ISL) 4:0 (3, 4, 8, 3)
 18.7. 10:20 1. krog Zala Veronik Csilla Nagypal (HUN) 4:1 (6, 11, -9, 8, 2)
 18.7. 10:20 1. krog Urška Čokelj Melissa Bours (NIZ) 4:0 (9, 3, 8, 3)
 18.7. 11:00 1. krog Nika Veronik Ekaterina Guseva (RUS) 0:4 (-6, -14, -2, -10)
 18.7. 11:00 1. krog Nina Zupančič Michaela Kerousova (ČEŠ) 4:1 (9, 9, 7, -4, 9)
 19.7. 15:40 2. krog Urška Čokelj Katerina Tomanovska (ČEŠ) 0:0 ()
 19.7. 15:40 2. krog Zala Veronik Kim Vermaas (NIZ) 0:0 ()
 19.7. 16:20 2. krog Nina Zupančič Yuko Imamura (NEM) 0:0 ()
Kadeti posamezno
Čas Stopnja Rezultat
 18.7. 11:40 1. krog Tilen Cvetko Christopher Wheeler (ŠKO) 0:4 (-4, -7, -5, -5)
 18.7. 11:40 1. krog Erik Paulin Denis Bekir (BOL) 4:2 (7, 5, -6, 7, -7, 3)
 18.7. 12:20 1. krog Aljaž Šmaljcelj Ioannis Sgouropoulos (GRČ) 4:1 (7, -7, 11, 7, 8)
 19.7. 13:00 2. krog Erik Paulin Nolan Givone (FRA) 0:0 ()
 19.7. 13:00 2. krog Darko Jorgić Nikola Marinković (SRB) 0:0 ()
 19.7. 13:40 2. krog Aljaž Šmaljcelj Nils Hohmeier (NEM) 0:0 ()
Kadetinje posamezno
Čas Stopnja Rezultat
 17.7. 15:10
predkrog Ana Tofant Kolfinna Bjarnadottir (ISL) 4:0 (3, 4, 4, 3)
 17.7. 15:10
predkrog Aleksandra Vovk Karina Gailisa (LAT) 4:0 (2, 7, 6, 5)
 18.7. 13:00 1. krog Gaja Paradiž Veronika Tuslova (ČEŠ) 4:3 (5, 3, -4, -8, -8, 6, 6)
 18.7. 13:00 1. krog Ana Tofant Margo Degraef (BEL) 0:4 (-2, -6, -6, -5)
 18.7. 13:40 1. krog Aleksandra Vovk Nicoline Kofoed (DAN) 1:4 (-7, 8, -6, -6, -8)
 18.7. 13:40 1. krog Nika Naglič Katarzyna Galus (POL) 0:4 (-6, -5, -8, -9)
 19.7. 13:40 2. krog Gaja Paradiž Erika Fronth (ŠVE) 0:0 ()
Mladinci dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 18.7. 18:20 1. krog Novak/Massarelli (ITA) Peršolja/Sukič 1:3 (-9, -6, 11, -16)
 18.7. 18:50 1. krog Kožul/Šfiligoj Weerasinghe/Downing (ENG) 4:0 w.o.
 19.7. 20:30 1/16 finala Kožul/Šfiligoj Katić/Strugarević (SRB) 0:0 ()
 19.7. 20:30 1/16 finala Peršolja/Sukič Zeljko/Pucar (HRV) 0:0 ()
Mladinke dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 18.7. 19:50 1. krog Čokelj/Modert (LUX) Nikitchanka/Mota (BLR/POR) 1:3 (-7, 7, -11, -7)
 18.7. 19:50 1. krog Veronik/Veronik O’Halloran/Ludlow (IRL) 3:0 (8, 3, 7)
 18.7. 19:50 1. krog Zupančič/Hadžiahmetović (BIH) Truzsinszki/Fenyvesi (SRB) 0:3 (-5, -10, -7)
 19.7. 21:00 1/16 finala Veronik/Veronik Truzsinszki/Fenyvesi (SRB) 0:0 ()
Mladinci mešane dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 17.7. 14:00
predkrog Novak/Ludlow (IRL) Kostadinov/Tsaneva (BOL) 3:2 (-3, 8, 9, -7, 14)
 17.7. 14:00 predkrog Šfiligoj/Čokelj Märki/Simonet (ŠVI) 3:1 (5, -11, 7, 8)
 17.7. 17:40 1. krog Kožul/Veronik Z. Weber/Fauvel (ŠVI) 2:3 (-8, 8, -7, 9, -14)
 17.7. 17:40 1. krog Šfiligoj/Čokelj Müllner/Tischler (AUT) 0:3 (-10, -6, -5)
 17.7. 17:40 1. krog Novak/Ludlow Cissa/Bliznet (MDA) 0:3 (-4, -8, -9)
 17.7. 18:10 1. krog Sukič/Veronik N. Kaluzny/Cisarikova (SVK) 2:3 (-10, 9, -6, 9, -7)
 17.7. 18:10 1. krog Peršolja/Zupančič Costa/Fins (POR) 3:0 (3, 9, 8)
 18.7. 14:50 2. krog Peršolja/Zupančič Edwards/Bours (WAL/NIZ) 3:0 (7, 8, 6)
 18.7. 16:50 1/16 finala Peršolja/Zupančič Reitspies/Stefcova (ČEŠ) 2:3 (11, -8, 5, -9, -7)
Kadeti dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 18.7. 17:20 1. krog Šmaljcelj/Simonet (ŠVI) Daunarovich/Henin (BLR) 3:1 (-9, 9, 5, 8)
 18.7. 17:20 1. krog Paulin/Cvetko Givone/Bertrand (FRA) 0:3 (-16, -6, -9)
 19.7. 19:20 1/16 finala Jorgić/Hohmeier (NEM) Martinović/Adamović (SRB) 0:0 ()
 19.7. 19:20 1/16 finala Šmaljcelj/Simonet (ŠVI) Bruckner/Heiszman (MAD) 0:0 ()
Kadetinje dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 18.7. 17:50 1. krog Naglič/Vovk Nalisnikovska/Synytsyna (UKR) 1:3 (-7, 3, -4, -6)
 18.7. 18:20 1. krog Paradiž/Tofant Salkić/Marković (BIH) 2:3 (-5, 4, -7, 7, -9)
Kadeti mešane dvojice
Čas Stopnja Rezultat
 17.7. 17:10
predkrog Hoffmann/Vovk (LUX) Donchev/Dimova (BOL) 2:3 (5, -6, -8, 10, -7)
 17.7. 18:40 1. krog Šmaljcelj/Naglič Petrović/Čakol (HRV) 3:2 (6, -5, 9, 8, 2)
 17.7. 18:40 1. krog Cvetko/Paradiž Melliger/Linke (ŠVI) 3:1 (-8, 7, 6, 5)
 17.7. 19:10 1. krog Paulin/Tofant Trink/Jakic (AUT) 1:3 (-4, 13, -8, -4)
 18.7. 14:50 2. krog Cvetko/Paradiž Marinković/Lupulesku (SRB) 3:2 (-3, 5, -8, 8, 6)
 18.7. 14:50 2. krog Šmaljcelj/Naglič Meringdal/Carlsen (NOR) 2:3 (7, -12, -8, 7, -4)
 18.7. 15:20 2. krog Jorgić/Diaconu (ROM) Perez/Zhang (ŠPA) 3:0 (4, 5, 8)
 18.7. 16:20 1/16 finala Cvetko/Paradiž Khosbakht/Fronth (ŠVE) 2:3 (8, -6, 7, -7, -14)
 18.7. 16:20 1/16 finala Jorgić/Diaconu Bruckner/Feher (MAD) 3:2 (9, -9, 7, -8, 9)
 19.7. 12:00 1/8 finala Jorgić/Diaconu Werecki/Tokarczyk (POL) 0:0 ()
Preskoči na orodno vrstico