Slovenski nastopi na Evropskem prvenstvu

T.S., 16.10.2012
Evropska prvenstva, Vse novice
4. dan (sobota, 20.10.2012)
12:00 Bojan Tokić – Andrej Gaćina (CRO) 1:4 (-8,-5,-3,12,-7) glavni žreb…
3. dan (petek, 19.10.2012)
14:00 Bojan Tokić – Morten Rasmussen (DEN) 4:0 (1,4,10,11) glavni žreb…
14:00 Saš Lasan – Christian Süss (GER) 0:4 (-3,-6,-8,-8) glavni žreb…
17:45 Bojan Tokić – He Zhi Wen (ESP) 4:3 (5,-8,-9,5,-10,7,6) glavni žreb…
20:00 Bojan Tokić/A. Karakašević – V. Burov/V. Lakeev (RUS) 3:2 (-9,5,-7,7,8) glavni žreb…
21:30 Bojan Tokić/A. Karakašević – R. Gardos/D. Habesohn (AUT) 3:4 (8,-6,8,-7,8,-8.-9) glavni žreb…
2. dan (četrtek, 18.10.2012)
10:00 Jan Žibrat – Fedor Kuzmin (RUS) 3:2 (11,-6,-7,7,8) skupina…
10:45 Alex Galič – Amare Janjeva (KOS) 2:3 (-9,7,-10,6,-7) skupina…
10:45 Dominik Škraban – Jonathan Groth (DEN) 0:3 (-8,-8,-4) skupina…
12:15 Saš Lasan – Gilles Michely (LUX) 3:0 (9,7,10) skupina…
13:00 Jan Žibrat – Joshua Band (GUE) 3:0 (5,4,7) skupina…
13:45 Manca Fajmut – Sanem Ezgi Sahin (TUR) 1:3 (11,-6,-10,-9) skupina…
13:45 Jana Tomazini – Ganna Gaponova (UKR) 1:3 (12,-9,-6,-8) skupina…
14:30 Nina Zupančič – Lei Huang (POR) 0:3 (-12,-4,-10) skupina…
14:30 Dominik Škraban – Jean Lauric (BEL) 2:3 (5,-9,-8,9,-9) skupina…
15:15 Saš Lasan – Lei Kou (UKR) 3:0 (4,7,9) skupina…
18:45 Jana Tomazini – Egle Stuckyte (LIT) 2:3 (10,-10,-6,9,-7) kvalifikacije…
20:40 Saš Lasan/A. Pattantyus – T. Apolonia/J. Monteiro (POR) 0:3 (-7,-10,-9) glavni žreb…
20:40 Bojan Tokić/A. Karakašević – Kreanga/Lagogiannis (GRE) 3:0 (6,4,7) glavni žreb…
1. dan (sreda, 17.10.2012)
10:00 Alex Galič/Nina Zupančič – C. Postoaca/B. Szocs (ROU) 2:3 (-5,7,-7,6,-7) skupina…
10:00 D. Škraban/J. Žibrat – Tan R./Zeng Y. W. (CRO/POL) 0:3 (-2,-4,-7) skupina…
10:40 Saš Lasan/A. Pattantyus – O. Ben Ari/M. Tauber (ISR) 3:1 (4,6,-7,14) skupina…
11:20 Alex Galič/Nina Zupančič – K. Baravok/M. Kuchuk (BLR) 2:3 (8,7,-9,-11,-11) skupina…
11:20 Dominik Škraban/Jan Žibrat – L. Mutti/M. D. Rech (ITA) 3:1 (-5,8,7,6) skupina…
12:00 M. Fajmut/J. Tomazini – Christensen/Jacobsen (DEN) 3:1 (8,-9,5,10) skupina…
13:20 M. Fajmut/J. Tomazini – Balazova/Matelova (SVK/CZE) 1:3 (9,-5,-5,-7) skupina…
13:20 Saš Lasan/A. Pattantyus – Bentsen/Hindersson (DEN) 3:2 (6,-7,9,-7,7) skupina…
15:00 Jan Žibrat – Xiaoquan Feng (AUT) 0:3 (-6,-10,-9) skupina…
15:45 Alex Galič – Nicole Trosman (ISR) 3:1 (9,8,-6,8) skupina…
16:30 Jana Tomazini – Maria Christoforaki (GRE) 3:2 (-12,5,-6,2,5) skupina…
16:30 Manca Fajmut – Alina Arlouskaya (BLR) 2:3 (-6,9,7,-4,-9) skupina…
17:15 Nina Zupančič – Olga Baranova (RUS) 0:3 (-8,-6,-4) skupina…
17:15 Dominik Škraban – Thomas Keinath (SVK) 0:3 (-5,-4,-4) skupina…
18:45 Alex Galič – Joanna Parker (ENG) 0:3 (-6,-4,-6) skupina…
19:30 Jana Tomazini – Megan Phillips (WAL) 3:1 (-9,7,8,7) skupina…
19:30 Manca Fajmut – Kinga Stefanska (POL) 0:3 (-4,-6,-4) skupina…
19:30 Saš Lasan – Tamas Lakatos (HUN) 3:2 (7,9,-7,-6,9) skupina…
20:15 Nina Zupančič – Lucia Truksova (SVK) 0:3 (-6,-5,-7) skupina…